Opigno messaging (3.0.2) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Subject
ug: ماۋزو

en: view
ug: كۆرۇش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Image
ug: سۈرەت

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Picture
ug: سۈرەت

en: All
ug: ھەممە

en: Send
ug: يوللاش

en: Close
ug: يېپىش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى
