Opigno messaging (3.0.3) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Image
bo: པར་རིས

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Picture
bo: པར

en: All
bo: ཡོངས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
