Opigno messaging (3.0.3) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Subject
br: Danvez

en: Edit
br: Kemmañ

en: Picture
br: Skeudenn

en: About
br: Diwar-benn
