Opigno messaging (3.0.3) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Author
bs: Autor

en: Subject
bs: Naslov

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Message
bs: Poruka

en: Image
bs: Slika

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Picture
bs: Slika

en: All
bs: Sve

en: Send
bs: Pošalji

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
