Opigno messaging (3.0.3) - en to es translation catalogue (27 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Author
es: Autor

en: Subject
es: Asunto

en: On
es: Activado

en: view
es: vista

en: Edit
es: Editar

en: Reset
es: Restablecer

en: Message
es: Mensaje

en: Image
es: Imagen

en: Preview
es: Vista previa

en: Save
es: Guardar

en: Picture
es: Imagen

en: All
es: Todo(s)

en: Off
es: Desactivado

en: Send
es: Enviar

en: Close
es: Cerrar

en: Sort by
es: Ordenar por

en: ‹ Previous
es: ‹ Anterior

en: Next ›
es: Siguiente >

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: About
es: Acerca de

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Private Message
es: Mensaje privado

en: Master
es: Máster

en: Create a group
es: Crear un grupo
