Opigno messaging (3.0.3) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Author
eu: Egilea

en: Subject
eu: Gaia

en: view
eu: ikusi

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: Image
eu: Irudia

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Picture
eu: Irudia

en: All
eu: Guztiak

en: Send
eu: Bidali

en: Desc
eu: Beheraka

en: Close
eu: Itxi

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Discussion
eu: Eztabaida

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
