Opigno messaging (3.0.3) - en to fr translation catalogue (28 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Author
fr: Auteur

en: Subject
fr: Objet

en: On
fr: Activé

en: view
fr: voir

en: Edit
fr: Modifier

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Preview
fr: Aperçu

en: Save
fr: Enregistrer

en: Picture
fr: Image

en: All
fr: Tout

en: Off
fr: Désactivé

en: Send
fr: Envoyer

en: Close
fr: Fermer

en: Sort by
fr: Trier par

en: ‹ Previous
fr: ‹ Précédent

en: Next ›
fr: Suivant ›

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: About
fr: À propos

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Master
fr: Principal

en: Create a group
fr: Créer un groupe

en: Opigno app for messaging
fr: Application Opigno pour la messagerie

en: Opigno messaging
fr: Messagerie Opigno

en: Dashboard - Last Threads
fr: Tableau de bord - Dernièrs fils de discussion

en: Last Messages
fr: Derniers messages
