Opigno messaging (3.0.3) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Author
hr: Autor

en: Subject
hr: Naziv

en: On
hr: Uključi

en: view
hr: prikaz

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: Image
hr: Slika

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Picture
hr: Slika

en: All
hr: Svi

en: Send
hr: Pošalji

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: About
hr: Opis

en: Asc
hr: Uzlazno
