Opigno messaging (3.0.3) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Author
mr: लेखक

en: On
mr: वर

en: view
mr: दाखवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Message
mr: संदेश

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Picture
mr: चित्र

en: All
mr: सर्व

en: Off
mr: बंद

en: Send
mr: पाठवा

en: Close
mr: बंद

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
