Opigno messaging (3.0.3) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
