Opigno messaging (3.0.3) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Subject
nn: Emne

en: On
nn: På

en: view
nn: vis

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: Image
nn: Bilete

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Save
nn: Lagre

en: Picture
nn: Bilete

en: All
nn: Alle

en: Off
nn: Av

en: Close
nn: Lukk

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
