Opigno messaging (3.0.3) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Author
sl: Avtor

en: Subject
sl: Zadeva

en: view
sl: pogled

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Image
sl: Slika

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Picture
sl: Slika

en: All
sl: Vsi

en: Send
sl: Pošlji

en: Close
sl: Zapri

en: About
sl: O modulu
