Opigno messaging (3.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Author
ne: लेखक

en: Subject
ne: विषय

en: On
ne: माथि

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Picture
ne: तस्विर

en: All
ne: सबै

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: About
ne: बारेमा
