Opigno messaging (3.2.7) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Subject
pt: Assunto

en: Edit
pt: Editar

en: Message
pt: Mensagem

en: Preview
pt: Pré-visualização

en: Save
pt: Guardar

en: Picture
pt: Retrato

en: Close
pt: Fechar

en: About
pt: Sobre
