Opigno messaging (3.2.7) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Subject
ro: Subiect

en: Edit
ro: Editați

en: Message
ro: Mesaj

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Save
ro: Salvare

en: Picture
ro: Imagine

en: Send
ro: Trimite

en: Close
ro: Închideți

en: About
ro: Despre

en: Create a group
ro: Creează un grup

en: Message to all groups
ro: Mesaj pentru toate grupurile

en: Message anyone regardless of groups
ro: Trimite mesaje oricui, indiferent de grupuri
