Opigno messaging (8.x-1.6) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Subject
ro: Subiect

en: view
ro: afișează

en: Reset
ro: Resetează

en: Preview
ro: Previzualizare

en: All
ro: Toate

en: Send
ro: Trimite

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Messages
ro: Mesaje

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Private Message
ro: Mesaj privat

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Message to all groups
ro: Mesaj pentru toate grupurile

en: Message anyone regardless of groups
ro: Trimite mesaje oricui, indiferent de grupuri

en: All Threads
ro: Toate firele

en: Dashboard - Last Threads
ro: Tabloul de bord - Ultimele discuții

en: Last Messages
ro: Ultimele mesaje
