Opigno migration (3.2.7) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: Language
eo: Lingvo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Weight
eo: Pezo

en: Picture
eo: Bildo

en: Roles
eo: Roloj

en: Published
eo: Publikigita

en: Signature
eo: Subskribo

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Sticky at top of lists
eo: Algluita supre de listoj

en: Create new revision
eo: Kreu novan revizion

en: The comment body.
eo: La komenta korpo.

en: The type of hierarchy allowed within the vocabulary. (0 = disabled, 1 = single, 2 = multiple)
eo: La speco de hierarkio permesata ene de la vortprovizo. (0 = malŝaltita,1 = unuopa, 2 = multa)

en: The weight of the vocabulary in relation to other vocabularies.
eo: La pezo de la vortprovizon rilate al aliaj vortprovizoj.
