Opigno migration (3.2.7) - en to nl translation catalogue (70 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Language
nl: Taal

en: File path
nl: Bestandspad

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Weight
nl: Gewicht

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Picture
nl: Afbeelding

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Roles
nl: Rollen

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Signature
nl: Ondertekening

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Sticky at top of lists
nl: Vastgeplakt bovenaan de lijst

en: File ID
nl: Bestand-ID

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: User data
nl: Gebruikersdata

en: Create new revision
nl: Nieuwe revisie aanmaken

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: Created timestamp
nl: Tijdstip van aanmaken

en: The comment body.
nl: Inhoud van de reactie.

en: The name of the term.
nl: De naam van de term.

en: The type of hierarchy allowed within the vocabulary. (0 = disabled, 1 = single, 2 = multiple)
nl: Het type hierarchie dat in de woordenlijst is toegestaan. (0=uitgeschakeld, 1=enkel, 2=meervoudig)

en: The weight of the vocabulary in relation to other vocabularies.
nl: Het gewicht van de woordenlijst in relatie tot andere woordenlijsten.

en: Public files
nl: Publieke bestanden

en: Last access timestamp
nl: Tijdstip van laatste toegang

en: Last login timestamp
nl: Tijdstip van laatste login

en: Vocabulary machine name
nl: Systeemnaam woordenlijst

en: The author's host name.
nl: De hostnaam van de auteur.

en: The published status of a comment. (0 = Published, 1 = Not Published)
nl: De publicatiestatus van een reactie. (0 = Gepubliceerd, 1 = Niet gepubliceerd)

en: Language (fr, en, ...)
nl: Taal (fr, en, ...)

en: Modified timestamp
nl: Tijdstip aangepast

en: The translation set id for this node
nl: De vertalingsset-ID voor deze inhoud

en: Registered timestamp
nl: Registratietijd

en: Signature format
nl: Handtekeningformaat

en: Init
nl: Initialisatie

en: The term ID.
nl: De term-ID.

en: Comment ID.
nl: Reactie-ID.

en: Parent comment ID. If set to 0, this comment is not a reply to an existing comment.
nl: Bovenliggende reactie-ID. Als dit geen antwoord is op een bestaande reactie is de waarde nul.

en: The {node}.nid to which this comment is a reply.
nl: De {node}.nid waar dit een reactie op is.

en: The {users}.uid who authored the comment. If set to 0, this comment was created by an anonymous user.
nl: De {users}.uid van de reactie-auteur. Indien 0, dan komt de reactie van een anonieme gebruiker.

en: The comment title.
nl: De reactietitel.

en: The {filter_formats}.format of the comment body.
nl: Het {filter_formats}.format van de reactie-berichttekst.

en: The vancode representation of the comment's place in a thread.
nl: De vancode-weergave van de plaats van de reactie in een discussie.

en: The comment author's name. Uses {users}.name if the user is logged in, otherwise uses the value typed into the comment form.
nl: De naam van de reactie-auteur. Gebruikt {users}.name indien de gebruiker is ingelogd, anders de naam die in het reactieformulier is ingevoerd.

en: The comment author's home page address from the comment form, if user is anonymous, and the 'Anonymous users may/must leave their contact information' setting is turned on.
nl: Het website-adres van de reactie-auteur die in het reactieformulier is ingevoerd, indien de instelling 'Anonieme gebruikers kunnen/moeten hun contactgegevens achterlaten' is ingeschakeld.

en: The {node}.type to which this comment is a reply.
nl: Het {node}.type waarop gereageerd is.

en: The {users}.uid who added the file. If set to 0, this file was added by an anonymous user.
nl: De {users}.uid die het bestand heeft toegevoegd. Indien 0, dan is dit bestand door een anonieme gebruiker toegevoegd.

en: The published status of a file.
nl: De publicatiestatus van het bestand.

en: The time that the file was added.
nl: Het tijdstip waarop het bestand is toegevoegd.

en: Existing term VID
nl: Bestaande term-VID.

en: The term description.
nl: De termbeschrijving.

en: The Drupal term IDs of the term's parents.
nl: De Drupal term-ID's van de bovenliggende termen.

en: The vocabulary ID.
nl: De woordenlijst-ID.

en: The name of the vocabulary.
nl: De naam van de woordenlijst.

en: The description of the vocabulary.
nl: De beschrijving van de woordenlijst.

en: The comment author's email address from the comment form, if user is anonymous, and the 'Anonymous users may/must leave their contact information' setting is turned on.
nl: Het e-mailadres van de reactie-auteur die in het reactieformulier is ingevoerd, indien de instelling 'Anonieme gebruikers kunnen/moeten hun contactgegevens achterlaten' is ingeschakeld.

en: The timestamp the latest revision of this node was created.
nl: Het tijdstip waarop de laatste revisie van deze inhoud werd aangemaakt.

en: Node authored by (uid)
nl: Node geschreven door (uid)

en: Revision authored by (uid)
nl: Revisie geschreven door (uid)

en: The time that the comment was created, as a Unix timestamp.
nl: Het tijdstip waarop de reactie werd aangemaakt, als een Unix-tijdstip.

en: The time that the comment was edited by its author, as a Unix timestamp.
nl: Het tijdstip waarop de reactie door de auteur werd gewijzigd, als een Unix-tijdstip.

en: Format of the term description.
nl: Opmaak van de termbeschrijving.

en: Module responsible for the vocabulary.
nl: Verantwoordelijke module voor de woordenlijst.

en: Unique machine name of the vocabulary.
nl: Unieke systeemnaam van de woordenlijst.

en: File MIME Type
nl: Het MIME-type van het bestand

en: Running upgrade
nl: Upgrade actief

en: What will be upgraded?
nl: Wat wordt bijgewerkt?

en: Learning path category
nl: Leertraject categorie
