Opigno migration (3.2.7) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Username
bg: Потребителско име

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Type
bg: Тип

en: Language
bg: Език

en: Password
bg: Парола

en: Weight
bg: Тегло

en: Node ID
bg: Номер

en: Picture
bg: Изображение

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Roles
bg: Роли

en: Published
bg: Публикувано

en: Signature
bg: Подпис

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Sticky at top of lists
bg: Фиксиран най-отгоре

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: The comment body.
bg: Съдържанието на коментара.

en: Public files
bg: Публични файлове
