Opigno migration (8.x-1.0) - en to gd translation catalogue (21 entries)

en: Title
gd: Tiotal

en: Status
gd: Staid

en: Username
gd: Ainm-cleachdaiche

en: Email address
gd: Seòladh puist-d

en: Type
gd: Seòrsa

en: Language
gd: Cànan

en: File path
gd: Slighe an fhaidhle

en: Password
gd: Facal-faire

en: Weight
gd: Cuideam

en: Node ID
gd: ID an nòd

en: Picture
gd: Dealbh

en: User ID
gd: ID a' chleachdaiche

en: Roles
gd: Dreuchdan

en: Published
gd: Foillsichte

en: Signature
gd: Soidhneachadh

en: Promoted to front page
gd: Air àrdachadh gun duilleag mhòr

en: Sticky at top of lists
gd: Steigeach aig barr nan liosta

en: File ID
gd: ID an fhaidhle

en: File name
gd: Ainm an fhaidhle

en: User data
gd: Dàta a' chleachdaiche

en: Create new revision
gd: Cruthaich ath-sgrùdadh ùr
