Opigno migration (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Language
gu: ભાષા

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Signature
gu: હસ્તાક્ષર

en: File name
gu: ફાઈલનું નામ

en: Public files
gu: જાહેર ફાઈલ
