Opigno migration (8.x-1.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Email address
os: Email адрес

en: Type
os: Тип

en: Language
os: Æвзаг

en: Weight
os: Уæз
