Opigno migration (8.x-1.1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Language
nn: Språk

en: Password
nn: Passord

en: Weight
nn: Vekt

en: Picture
nn: Bilete

en: Roles
nn: Roller

en: Published
nn: Publisert

en: Signature
nn: Signatur

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Sticky at top of lists
nn: Satt til toppen av lista

en: Create new revision
nn: Lag ny utgåve
