Opigno migration (8.x-1.2) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Type
ka: ტიპი

en: Language
ka: ენა

en: File path
ka: ფაილის მდებარეობა

en: Password
ka: პაროლი

en: Weight
ka: წონა

en: Picture
ka: სურათი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Roles
ka: როლები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Signature
ka: ხელმოწერა

en: File ID
ka: ფაილის ID

en: File name
ka: ფაილის სახელი

en: Timezone
ka: სასაათო სარტყელი

en: Public files
ka: საჯარო ფაილები
