Opigno migration (8.x-1.2) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Type
th: ประเภท

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Picture
th: รูปภาพ

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Signature
th: ข้อความลงท้าย

en: Sticky at top of lists
th: ค้างไว้เป็นอันแรกสุด

en: File ID
th: รหัสไฟล์

en: Create new revision
th: บันทึกเป็นรุ่นใหม่

en: Timezone
th: เขตเวลา

en: The comment body.
th: เนื้อความของความคิดเห็น

en: Public files
th: ไฟล์สาธารณะ

en: The term ID.
th: term ID.
