Opigno migration (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (65 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Type
et: Liik

en: Language
et: Keel

en: File path
et: Faili asukoht

en: Password
et: Parool

en: Weight
et: Kaal

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Picture
et: Pilt

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Roles
et: Rollid

en: Published
et: Avaldatud

en: Signature
et: Allkiri

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Sticky at top of lists
et: Püsib nimekirja alguses

en: File ID
et: Faili ID

en: File name
et: Faili nimi

en: User data
et: Kasutaja andmed

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: Created timestamp
et: Loomise aeg

en: The comment body.
et: Kommentaari sisu

en: The name of the term.
et: Termi nimi.

en: The type of hierarchy allowed within the vocabulary. (0 = disabled, 1 = single, 2 = multiple)
et: Sõnastiku hierarhia tüüp. (0 = keelatud, 1 = ühene, 2 = mitmele)

en: The weight of the vocabulary in relation to other vocabularies.
et: Selle sõnastiku kaal teiste suhtes.

en: Public files
et: Avalikud failid

en: Last access timestamp
et: Viimase külastuse ajatempel

en: Last login timestamp
et: Viimase sisselogimise ajatempel

en: Vocabulary machine name
et: Sõnastiku masinnimi

en: The author's host name.
et: Autori host nimi.

en: The published status of a comment. (0 = Published, 1 = Not Published)
et: Kommentaari avalikustamise olek. (0 = Avalikustatud, 1 = Pole avalikustatud)

en: Language (fr, en, ...)
et: Keel (et, en, ...)

en: Modified timestamp
et: Muutmise aeg

en: Registered timestamp
et: Registreerumise aega tähistav ajatempel

en: Signature format
et: Allkirja formaat

en: The term ID.
et: Termi ID.

en: Comment ID.
et: Kommentaari ID.

en: Parent comment ID. If set to 0, this comment is not a reply to an existing comment.
et: Lähtekommentaari ID. Kui 0, siis pole see kommentaar vastus olemasolevale kommentaarile.

en: The {node}.nid to which this comment is a reply.
et: {node}.nid, millele see kommentaar vastab.

en: The {users}.uid who authored the comment. If set to 0, this comment was created by an anonymous user.
et: {users}.uid, kes on kommentaari autor. Kui 0, siis on see kommentaar loodud anonüümse kasutaja poolt.

en: The comment title.
et: Kommentaari pealkiri.

en: The {filter_formats}.format of the comment body.
et: Kommentaari sisu {filter_formats}.format.

en: The comment author's name. Uses {users}.name if the user is logged in, otherwise uses the value typed into the comment form.
et: Kommentaari autori nimi. Kasutab {users}.name kui kasutaja on sisse logitud. Muul juhul kasutab kommenteerimisvormi sisestatud väärtust.

en: The comment author's home page address from the comment form, if user is anonymous, and the 'Anonymous users may/must leave their contact information' setting is turned on.
et: Kommentaari autori kodulehe aadress kommenteerimise vormist juhul, kui kasutaja on anonüümne ja 'Anonüümsed kasutajad võivad/peavad jätma oma kontaktandmed' seade on sisse lülitatud.

en: The {node}.type to which this comment is a reply.
et: {node}.type millele see kommentaar vastab.

en: The published status of a file.
et: Faili avaldamise olek.

en: The time that the file was added.
et: Faili lisamise aeg.

en: Existing term VID
et: Olemasoleva termi VID

en: The term description.
et: Termi kirjeldus.

en: The Drupal term IDs of the term's parents.
et: Drupali termi vanemelemendi ID-d.

en: The vocabulary ID.
et: Sõnastiku ID.

en: The name of the vocabulary.
et: Sõnastiku nimi.

en: The description of the vocabulary.
et: Sõnastiku kirjeldus.

en: The comment author's email address from the comment form, if user is anonymous, and the 'Anonymous users may/must leave their contact information' setting is turned on.
et: Kommentaari autori emaili aadress kommenteerimise vormist juhul, kui kasutaja on anonüümne ja 'Anonüümsed kasutajad võivad/peavad jätma oma kontaktandmed' seade on sisse lülitatud.

en: The timestamp the latest revision of this node was created.
et: Hiliseima redaktsiooni loomise ajatempel.

en: Node authored by (uid)
et: Sisuelemendi autor (uid)

en: Revision authored by (uid)
et: Redaktsiooni autor (uid)

en: The time that the comment was created, as a Unix timestamp.
et: Unix ajatempli kujul aeg, millal kommentaar loodi.

en: The time that the comment was edited by its author, as a Unix timestamp.
et: Unix ajatempli kujul aeg, millal seda autori poolt muudeti.

en: Format of the term description.
et: Termini kirjelduse formaat.

en: Unique machine name of the vocabulary.
et: Sõnastiku unikaalne masinnimi.

en: File MIME Type
et: Faili MIME tüüp

en: Running upgrade
et: Uuenduse teostamine
