Opigno migration (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (72 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Type
hu: Típus

en: Language
hu: Nyelv

en: File path
hu: Fájlútvonal

en: Password
hu: Jelszó

en: Weight
hu: Súly

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Picture
hu: Kép

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Published
hu: Közzétéve

en: Signature
hu: Aláírás

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Sticky at top of lists
hu: Kiemelt, az oldal tetejére

en: File ID
hu: Fájl azonosító

en: File name
hu: Fájlnév

en: User data
hu: Felhasználói adat

en: Create new revision
hu: Új változat készítése

en: Timezone
hu: Időzóna

en: Body of the message
hu: Az üzenet törzse

en: Created timestamp
hu: Létrehozás időbélyege

en: The comment body.
hu: A hozzászólás törzse.

en: The name of the term.
hu: A kifejezés neve.

en: The type of hierarchy allowed within the vocabulary. (0 = disabled, 1 = single, 2 = multiple)
hu: A hierarchia típusa engedélyezett-e a szótáron belül. (0 = tiltott, 1 = engedélyezett)

en: The weight of the vocabulary in relation to other vocabularies.
hu: Ennek a szótárnak más szótárakhoz viszonyított súlya.

en: Public files
hu: Nyilvános fájlok

en: Last access timestamp
hu: Utolsó hozzáférés időbélyege

en: Last login timestamp
hu: Utolsó bejelentkezés időbélyege

en: Vocabulary machine name
hu: Szótár programok által használt neve

en: The author's host name.
hu: A szerző hosztneve.

en: The published status of a comment. (0 = Published, 1 = Not Published)
hu: Egy hozzászólás közzétételi állapota. (0 = Közétett, 1 = Rejtett)

en: Language (fr, en, ...)
hu: Nyelv (fr, en, ...)

en: Modified timestamp
hu: Módosított időbélyeg

en: The translation set id for this node
hu: A tartalomhoz tartozó fordítási csomag azonosítója

en: Registered timestamp
hu: Rögzített időbélyeg

en: Signature format
hu: Aláírás formátuma

en: Init
hu: Előkészítés

en: The term ID.
hu: A kifejezés azonosítója.

en: Comment ID.
hu: Hozzászólás azonosító.

en: Parent comment ID. If set to 0, this comment is not a reply to an existing comment.
hu: Szülő hozzászólás azonosítója. Ha értéke 0, akkor ez a hozzászólás nem válasz egy előző hozzászólásra.

en: The {node}.nid to which this comment is a reply.
hu: Azon entitás {node}.nid azonosítója, amire ez a hozzászólás válaszol.

en: The {users}.uid who authored the comment. If set to 0, this comment was created by an anonymous user.
hu: A {users}.uid, aki a hozzászólást beküldte. Ha 0 értékű, akkor névtelen a beküldő.

en: The comment title.
hu: A hozzászólás címe.

en: The {filter_formats}.format of the comment body.
hu: A hozzászólás törzsének {filter_formats}.format értéke.

en: The vancode representation of the comment's place in a thread.
hu: A hosszászólás vancode reprezentációja a hozzászólásláncban.

en: The comment author's name. Uses {users}.name if the user is logged in, otherwise uses the value typed into the comment form.
hu: A hozzászóló neve. A {users}.name értékét használja, ha a felhasználó be van jelentkezve, ellenkező esetben pedig a hozzászólás űrlapon megadott értéket.

en: The comment author's home page address from the comment form, if user is anonymous, and the 'Anonymous users may/must leave their contact information' setting is turned on.
hu: A hozzászóló weboldala a hozzászólás űrlapjáról, ha névtelen a felhasználó és a „Névtelen felhasználóknak kötelező/lehetséges megadniuk a kapcsolati adataikat” beállítás be van kapcsolva.

en: The {node}.type to which this comment is a reply.
hu: Azon entitás {node}.type típusa, amire ez a hozzászólás válaszol.

en: The {users}.uid who added the file. If set to 0, this file was added by an anonymous user.
hu: A fájlt hozzáadó felhasználó {users}.uid értéke. Ha ez az érték 0, a fájlt egy névtelen felhasználó adta hozzá.

en: The published status of a file.
hu: A fájl közzétételi állapota.

en: The time that the file was added.
hu: Az időpont, mikor a fájlt hozzáadták.

en: Existing term VID
hu: Létező taxonómiai kifejezés VID

en: The term description.
hu: A kifejezés leírása.

en: The Drupal term IDs of the term's parents.
hu: A kifejezés szülőinek <em>Drupal</em> kifejezésazonosítói.

en: The vocabulary ID.
hu: A szótár azonosító.

en: The name of the vocabulary.
hu: A szótár neve.

en: The description of the vocabulary.
hu: A szótár leírása.

en: The comment author's email address from the comment form, if user is anonymous, and the 'Anonymous users may/must leave their contact information' setting is turned on.
hu: A hozzászóló e-mail címe a hozzászólás űrlapján, ha névtelen a felhasználó és a „Névtelen felhasználóknak kötelező/lehetséges megadniuk a kapcsolati adataikat” beállítás be van kapcsolva.

en: The timestamp the latest revision of this node was created.
hu: A tartalom utolsó változatának időbélyege.

en: Node authored by (uid)
hu: Tartalom szerzője (uid)

en: Revision authored by (uid)
hu: Változat szerzője (uid)

en: The time that the comment was created, as a Unix timestamp.
hu: A hozzászólás beküldésének időpontja Unix-időben.

en: The time that the comment was edited by its author, as a Unix timestamp.
hu: Az időpont Unix időbélyege, mikor a hozzászólást utoljára szerkesztette a szerzője.

en: Format of the term description.
hu: A kifejezés leírásának formátuma.

en: Module responsible for the vocabulary.
hu: A szótárért felelős modul.

en: Unique machine name of the vocabulary.
hu: A szótár egyedi, programok által használt neve.

en: File MIME Type
hu: Fájl MIME típus

en: Running upgrade
hu: Korszerűsítés futtatása

en: What will be upgraded?
hu: Mi lesz frissítve?
