Opigno migration (8.x-1.3) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Email address
kk: Email адресі

en: Type
kk: Тип

en: Language
kk: Тіл

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Weight
kk: Салмағы

en: Picture
kk: Сүрет

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Published
kk: Жарияланған

en: Signature
kk: Қолтаңба

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Sticky at top of lists
kk: Тізімнің жоғарысына шығарылған

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу
