Opigno migration (8.x-1.3) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Type
mr: प्रकार

en: Language
mr: भाषा

en: File path
mr: फाईल पथ

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Weight
mr: मुल्य

en: Node ID
mr: धागा क्रमांक

en: Picture
mr: चित्र

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Signature
mr: हस्ताक्षर
