Opigno migration (8.x-1.5) - en to el translation catalogue (37 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Type
el: Τύπος

en: Language
el: Γλώσσα

en: File path
el: Διαδρομή αρχείου

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Weight
el: Βάρος

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Picture
el: Εικόνα

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Signature
el: Υπογραφή

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Sticky at top of lists
el: Καρφιτσωμένο στην κορυφή στις λίστες

en: File ID
el: ID αρχείου

en: File name
el: Όνομα αρχείου

en: User data
el: Δεδομένα χρήστη

en: Create new revision
el: Δημιουργία νέας αναθεώρησης

en: Timezone
el: Ζώνη ώρας

en: The comment body.
el: Το σώμα του σχολίου.

en: The name of the term.
el: Το όνομα του όρου.

en: The type of hierarchy allowed within the vocabulary. (0 = disabled, 1 = single, 2 = multiple)
el: Ελέγχει τον τύπο της ιεραρχίας σε αυτό το λεξιλόγιο. (0 = ανενεργό, 1 = απλή, 2 = πολλαπλή)

en: The weight of the vocabulary in relation to other vocabularies.
el: Το βάρος του λεξιλογίου σε σχέση με τα άλλα λεξιλόγια.

en: Public files
el: Δημόσια αρχεία

en: Last access timestamp
el: Χρονική σήμανση τελευταίας πρόσβασης

en: Last login timestamp
el: Χρονική σήμανση τελευταίας σύνδεσης

en: Language (fr, en, ...)
el: Γλώσσα (fr, en, ...)

en: Registered timestamp
el: Καταγεγραμμένη χρονική σήμανση

en: Signature format
el: Μορφή υπογραφής

en: The term ID.
el: Το ID του όρου.

en: Comment ID.
el: ID σχολίου.

en: The comment title.
el: Ο τίτλος του σχολίου.

en: The published status of a file.
el: Η κατάσταση δημοσίευσης ενός αρχείου.

en: The time that the file was added.
el: Ο χρόνος που προστέθηκε το αρχείο.
