Opigno migration (8.x-1.7) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Type
mn: Төрөл

en: Language
mn: Хэл

en: File path
mn: Файлын зам

en: Password
mn: Нууц үг

en: Weight
mn: Жин

en: Picture
mn: Зураг

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: File ID
mn: Файл ID
