Opigno module (3.0.0-beta2) - en to af translation catalogue (46 entries)

en: Next
af: Volgende

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Groups
af: Groepe

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Actions
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Action
af: Aksie

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Weight
af: Gewig

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Back
af: Terug

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Upload
af: Oplaai

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Question
af: Vraag

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Score
af: Punt

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Revisions
af: Weergawes

en: Authored by
af: Geskep deur

en: home
af: tuis

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Authored on
af: Geskep op

en: Manual
af: Handleiding

en: Revert
af: Rol terug

en: Results
af: Resultate

en: Revision
af: Weergawe

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Finished
af: Voltooi

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
