Opigno module (3.0.0-beta2) - en to eu translation catalogue (77 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Groups
eu: Multzoak

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Description
eu: Azalpena

en: Action
eu: Ekintza

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Weight
eu: Pisua

en: Image
eu: Irudia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Back
eu: Itzuli

en: Label
eu: Etiketa

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Summary
eu: Laburpena

en: View
eu: Bista

en: link
eu: esteka

en: ID
eu: IDa

en: Upload
eu: Igo

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: Question
eu: Galdera

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Module
eu: Modulua

en: Score
eu: Puntuazioa

en: Published
eu: Argitaratua

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: home
eu: hasiera

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Desc
eu: Beheraka

en: Owner
eu: Jabea

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Activity
eu: Aktibitate

en: Choice
eu: Aukera

en: Results
eu: Emaitzak

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Automatic
eu: Automatikoa

en: Finished
eu: Amaituta

en: Questions
eu: Galderak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Select
eu: Aukeratu

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Started
eu: Hasita

en: pixels
eu: pixel-ak

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Default image
eu: Irudi lehenetsia

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Minimum score
eu: Puntuazio txikiena

en: Asc
eu: Goraka
