Opigno module (3.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (62 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Groups
jv: Kelompok

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Actions
jv: Aksi

en: Description
jv: Katrangan

en: Action
jv: Aksi

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Weight
jv: Urutan

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Label
jv: Judul

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Default
jv: Gawan

en: Summary
jv: Rangkuman

en: View
jv: Tampilan

en: link
jv: pranālā

en: Upload
jv: Unggah

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Question
jv: Pitakonan

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Module
jv: Modul

en: Score
jv: Skor

en: Published
jv: Dipacak

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Revert
jv: Baléknā

en: Choice
jv: Pilihan

en: Slide
jv: Geser

en: Results
jv: Kasilé

en: Revisions for %title
jv: Pengubahan kanggo %title

en: Revision
jv: Perubahan

en: Revision of %title from %date
jv: Revisi %title sākā %date

en: Finished
jv: Wis rampung

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbaléknā nang revisi %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak revisi sākā %revision-date?

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: pixels
jv: piksel

en: Default image
jv: Gambar gawan

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Copy of the revision from %date.
jv: Nyalin revisi sākā %date.

en: Asc
jv: Urut Maju
