Opigno module (3.0.0) - en to bs translation catalogue (43 entries)

en: Next
bs: Sljedeći

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Groups
bs: Grupe

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Actions
bs: Akcije

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Weight
bs: Težina

en: Image
bs: Slika

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: Question
bs: Pitanje

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Revisions
bs: Revizije

en: Authored by
bs: Napisao

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Unlimited
bs: Neograničeno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authored on
bs: Napisano

en: Activity
bs: Aktivnost

en: Revert
bs: Vratiti

en: Choice
bs: Izbor

en: Results
bs: Rezultati

en: Revisions for %title
bs: Revizije za %title

en: Revision
bs: Revizije

en: Revision of %title from %date
bs: Revizija za %title od %date

en: Finished
bs: Završeno

en: Apply
bs: Primjeni

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bs: Jeste li sigurni da želite da povratite reviziju od %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bs: Jeste li sigurni da želite da obrišete reviziju od %revision-date?

en: Copy of the revision from %date.
bs: Kopiraj reviziju od %date.
