Opigno module (3.0.0) - en to si translation catalogue (21 entries)

en: Next
si: ඊලඟ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Groups
si: සමූහ

en: Type
si: වර්ගය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Description
si: විස්තරය

en: File
si: ගොනුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Unlimited
si: අනන්තයි

en: Finished
si: සම්පූර්ණයි

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
