Opigno module (3.0.0) - en to th translation catalogue (68 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Groups
th: กลุ่ม

en: Type
th: ประเภท

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Action
th: แอคชั่น

en: File
th: ไฟล์

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Import
th: นำเข้า

en: Export
th: ส่งออก

en: Back
th: กลับ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: False
th: เท็จ

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Question
th: คำถาม

en: Answer
th: คำตอบ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Score
th: คะแนน

en: Revisions
th: รุ่น

en: N/A
th: ไม่มี

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Unlimited
th: ไม่จำกัด

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Result
th: ผล

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Choice
th: ตัวเลือก

en: Results
th: ผลลัพท์

en: Video
th: วีดีโอ

en: Revisions for %title
th: การปรับปรุงรุ่นของ %title

en: Revision
th: รุ่น

en: Duplicate
th: การทำซ้ำ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Revision of %title from %date
th: ปรับรุ่น %title จาก %date

en: Finished
th: เสร็จสิ้น

en: Questions
th: คำถาม

en: Select
th: เลือก

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการคืนรุ่นกลับไปเป็นรุ่น %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการลบรุ่นจาก %revision-date?

en: Package
th: แพคเกจ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Started
th: เริ่มสอบเมื่อ

en: pixels
th: พิกเซล

en: Uses
th: ใช้

en: Delete all revisions
th: ลบการแก้ไขทั้งหมด

en: Backwards navigation
th: แก้ไขคำตอบ

en: Maximum Score
th: คะแนนเต็ม

en: This answer has not yet been scored.
th: คำตอบนี้ยังไม่ได้รับการตรวจ

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่

en: Copy of the revision from %date.
th: ชุดคัดลอกของรุ่นปรับปรุงจาก %date.

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Max score
th: คะแนนเต็ม

en: Operations links
th: ลิงค์สำหรับการปฏิบัติการ

en: Evaluated
th: ตรวจแล้ว
