Opigno module (3.0.2) - en to gu translation catalogue (45 entries)

en: Next
gu: આગળ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Groups
gu: જૂથો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Import
gu: આયાત

en: Label
gu: શિર્ષક

en: True
gu: સાચું

en: False
gu: ખોટું

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Unlimited
gu: અમર્યાદિત

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Result
gu: પરિણામ

en: Activity
gu: પ્રવૃત્તિ

en: Choice
gu: પસંદગી

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: Results
gu: પરિણામો

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Finished
gu: પૂર્ણ થયું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ

en: module page
gu: મોડ્યુલ પેજ
