Opigno module (3.0.3) - en to be translation catalogue (69 entries)

en: Next
be: Наступны

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Groups
be: Групы

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Actions
be: Дзеянні

en: Description
be: Апісанне

en: Action
be: Дзеянне

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Weight
be: Вага

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Back
be: Назад

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Summary
be: Падсумаванне

en: View
be: Праглядзець

en: link
be: спасылка

en: User Name
be: Імя Карыстальніка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Upload
be: Загрузіць

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: Question
be: Пытанне

en: Answer
be: Адказ

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Module
be: Модуль

en: Score
be: Адзнака

en: Published
be: Апублікавана

en: Revisions
be: Версіі

en: N/A
be: Не даступна

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Owner
be: Уладальнік

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Choice
be: Выбар

en: Results
be: Вынікі

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: Revision
be: Версія

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: Revision of %title from %date
be: Вэрсыя %title ад %date

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Finished
be: Завершана

en: Apply
be: Ужыць

en: Select
be: Выбраць

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце вярнуцца да версіі ад %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выдаліць версію ад %revision-date?

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: pixels
be: пікселі

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Default image
be: Выява па змаўчанні

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Copy of the revision from %date.
be: Дуплікат версіі з %date.
