Opigno module (3.0.4) - en to bg translation catalogue (51 entries)

en: Next
bg: Още

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Actions
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Action
bg: Действие

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Back
bg: Назад

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Summary
bg: Обзор

en: View
bg: Прегледай

en: link
bg: връзка

en: Upload
bg: Трансфер

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: Question
bg: Въпрос

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Published
bg: Публикувано

en: Revisions
bg: Редакции

en: Authored by
bg: Написано от

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Authored on
bg: Написано на

en: Revert
bg: Връщане

en: Choice
bg: Избор

en: Results
bg: Резултати

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: Revision
bg: Редакция

en: Revision of %title from %date
bg: Редакция на %title от %date

en: Finished
bg: Приключен

en: Apply
bg: Търси

en: Select
bg: Избери

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да върнете редакцията от %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете редакцията от %revision-date?

en: Package
bg: Пакет

en: Started
bg: Начало

en: Copy of the revision from %date.
bg: Копие на редакцията от %date.
