Opigno module (3.0.4) - en to sl translation catalogue (51 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Groups
sl: Skupine

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Actions
sl: Akcije

en: Description
sl: Opis

en: Action
sl: Akcija

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Summary
sl: Povzetek

en: View
sl: Prikaži

en: Upload
sl: Nalaganje

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Question
sl: Vprašanje

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Published
sl: Objavljeno

en: Revisions
sl: Različice

en: N/A
sl: N/D

en: Authored by
sl: Avtor

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Owner
sl: Lastnik

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Revert
sl: Povrni

en: Choice
sl: Možnost

en: Results
sl: Rezultati

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: Revision
sl: različice

en: Finished
sl: Končano

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite povrniti različico iz %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati različico iz %revision-date?

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
