Opigno module (3.1.2) - en to kk translation catalogue (46 entries)

en: Next
kk: Келесі

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Groups
kk: Группалар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Description
kk: Сипаттама

en: Action
kk: Әрекет

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Image
kk: Сурет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Question
kk: Сұрақтар

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Published
kk: Жарияланған

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Authored by
kk: Автор

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Choice
kk: Таңдау

en: Results
kk: Нәтижелер

en: Revisions for %title
kk: %title ревизиясы

en: Revision
kk: Ревизия

en: Revision of %title from %date
kk: %date күнінлені %title ревизиясы

en: Processing
kk: Өңделу...

en: Finished
kk: Аяқталды

en: The update has encountered an error.
kk: Жаңарту кезінде қате табылды.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
kk[0]: 1 элемент сәтті өңделді:
    @count элемент сәтті өңделді:

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны қайтарғыңыз келеді ма?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны жою керек па?

en: An error occurred and processing did not complete.
kk: Қате кеткендіктен өңдеу аяқталмады.

en: Copy of the revision from %date.
kk: %date күніндегі ревизияны көшіру.
