Opigno module (3.1.2) - en to se translation catalogue (22 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Groups
se: Joavkkut

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Revisions
se: Versuvnnat

en: Sort by
se: Sirre

en: Results
se: Ohcanbohtosat

en: Video
se: Filbma

en: Finished
se: Geargan

en: About
se: Birra
