Opigno module (3.1.2) - en to ug translation catalogue (45 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Type
ug: تىپى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: File
ug: ھۆججەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: - None -
ug: يوق

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: ,
ug: ،

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Choice
ug: تاللاش

en: Results
ug: نەتىجە

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: Processing
ug: مەشغۇلات ئۇستىدە....

en: Finished
ug: تاماملاندى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Feedback
ug: قايتما

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: Course
ug: دەرس

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Training
ug: ئوقۇتۇش مەزمۇنى
