Opigno module (3.2.8) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Date
ht: Dat

en: - None -
ht: - Vid -

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: All
ht: Tout

en: Changed
ht: Chanje
