Opigno module (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (36 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Actions
sq: Veprimet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Action
sq: Veprimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Question
sq: Pyetja

en: All
sq: Të gjitha

en: Revisions
sq: Revizione

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Revert
sq: Rikthe

en: Choice
sq: Zgjedhja

en: Results
sq: Rezultatet

en: Revisions for %title
sq: Revizionet e %title

en: Revision
sq: Revizioni

en: Revision of %title from %date
sq: Revizioni i %title nga %date

en: Finished
sq: Përfundoi

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të riktheni në revizionin nga %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminonirevizionin nga %revision-date?

en: About
sq: Informacione

en: Copy of the revision from %date.
sq: Kopjo revizionin e %date.
