Opigno module (8.x-1.10) - en to eo translation catalogue (63 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Groups
eo: Grupoj

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: List
eo: Listo

en: Actions
eo: Agoj

en: Description
eo: Priskribo

en: more
eo: pli

en: Action
eo: Ago

en: File
eo: Dosiero

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Weight
eo: Pezo

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Upload
eo: Alŝutu

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: Question
eo: Demando

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Page
eo: Paĝo

en: Roles
eo: Roloj

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: Last access
eo: Lasta aliro

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Desc
eo: malkreske

en: Provider
eo: Provizanto

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Member for
eo: Membro dum

en: Revert
eo: Malfari

en: Choice
eo: Elekto

en: People
eo: Uzantoj

en: Blocked
eo: Blokita

en: Results
eo: Rezultoj

en: Revisions for %title
eo: Revizioj por %title

en: Revision
eo: Revizio

en: Revision of %title from %date
eo: Revizio pri %title de %date

en: Finished
eo: Finita

en: Apply
eo: Apliku

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas malfari al la revizio je %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi la revizion je %revision-date?

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Copy of the revision from %date.
eo: Kopio de la revizio de %date.

en: Asc
eo: kreske
