Opigno module (8.x-1.10) - en to hy translation catalogue (64 entries)

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: more
hy: ավելի

en: Action
hy: Գործողություն

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Back
hy: Հետ

en: Label
hy: Պիտակ

en: True
hy: Ճիշտ

en: False
hy: Սխալ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: View
hy: Դիտել

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Question
hy: Հարց

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Page
hy: Էջ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Role
hy: Դեր

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: People
hy: Մարդիկ

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Finished
hy: Ավարտված է

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: pixels
hy: փիքսել

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: Revision log message
hy: Էջի փոփոխումների տեղեկամատյանի հաղորդագրությունը:

en: No people available.
hy: Ոչ մի մարդ հասանելի չի

en: Training
hy: Դասընթաց

en: Briefly describe the changes you have made.
hy: Հակիրճ նկարագրեք ձեր կատարած փոփոխությունները:

en: Name or email contains
hy: Անունը կամ էլ-հասցեն պարունակում են
