Opigno module (8.x-1.10) - en to ka translation catalogue (58 entries)

en: Next
ka: შემდეგი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: more
ka: მეტი

en: Action
ka: ოპერაცია

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Weight
ka: წონა

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Label
ka: სათაური

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Question
ka: შეკითხვა

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Page
ka: გვერდი

en: Module
ka: მოდული

en: Roles
ka: როლები

en: Score
ka: ქულა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Group ID
ka: ჯგუფის ID

en: Last access
ka: ბოლო ვიზიტი

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Desc
ka: აღწერა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Role
ka: როლი

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Result
ka: შედეგი

en: Member for
ka: წევრი

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: People
ka: მომხმარებლები

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: Results
ka: შედეგები

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Finished
ka: დასრულებულია

en: - All -
ka: - ყველა -
