Opigno module (8.x-1.10) - en to sk translation catalogue (112 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Groups
sk: Skupiny

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Actions
sk: Akcie

en: Description
sk: Popis

en: more
sk: viac

en: Action
sk: Akcia

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Weight
sk: Váha

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Back
sk: Späť

en: Label
sk: Označenie

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Default
sk: Predvolené

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: View
sk: Zobraziť

en: User Name
sk: Meno používateľa

en: Upload
sk: Nahrať

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Question
sk: Otázka

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Page
sk: Strana

en: Module
sk: Modul

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Score
sk: Skóre

en: Published
sk: Zverejnené

en: Revisions
sk: Revízie

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Authored by
sk: Autor

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Desc
sk: Zostupne

en: Owner
sk: Vlastník

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Class
sk: Trieda

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Manual
sk: Manuálne

en: Member for
sk: Členom už

en: Activity
sk: Aktivita

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Choice
sk: Možnosť

en: People
sk: Používatelia

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Reference
sk: Referencia

en: Results
sk: Výsledky

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: Revision
sk: Revízia

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Changed
sk: Zmenené

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Revision of %title from %date
sk: Revízia %title z %date

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Automatic
sk: Automatický

en: Finished
sk: Ukončené

en: Questions
sk: Otázky

en: Apply
sk: Použiť

en: Select
sk: Zvoľte

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sk: Naozaj sa chcete vrátiť k revízii z dátumu %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sk: Naozaj chcete odstrániť revíziu z %revision-date?

en: Package
sk: Balík

en: Feedback
sk: Spätná väzba

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Started
sk: Začaté

en: Answers
sk: Odpovede

en: pixels
sk: pixelov

en: Uses
sk: Používa

en: Default image
sk: Predvolený obrázok

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Copy of the revision from %date.
sk: Kópia revízie z %date.

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Revision log message
sk: Správa do záznamu revízií

en: No people available.
sk: Nie sú dostupný žiadni používatelia.

en: Find and manage people interacting with your site.
sk: Nájsť a spravovať ľudí, ktorí sú aktívni na vašich stránkach.

en: Bulk update
sk: Hromadná aktualizácia

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
sk: Spravovať používateľské účty, kategórie používateľov a oprávnení.

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Revision user
sk: Používateľ revízie

en: Briefly describe the changes you have made.
sk: Stručne opíšte zmeny, ktoré ste urobili.

en: The time that the current revision was created.
sk: Čas vytvorenia aktuálnej revízie.

en: The user ID of the author of the current revision.
sk: Používateľské ID autora aktuálnej revízie.

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.

en: Name or email contains
sk: Meno alebo email obsahujú

en: Media name
sk: Názov média

en: Revision create time
sk: Čas vytvorenia revízie
